DANIŞMANLIK ŞİRKETİMİZ

Danışmanlık Şirketimiz

Ana Danışmanlık Hizmetlerimiz Olan Yönetim Danışmanlığı, Kurumsallaşma Danışmanlığı, Reklam Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Finans Ve Yatırım Danışmanlığı, Yönetim Danışmanlığı, Üretim Danışmanlığı, Ar-Ge Danışmanlığı, Tüm Uluslararası İşlemler Danışmanlığı, Yabancı İşlemler Danışmanlığı, Seminer Fuar Danışmanlığı, İthalat İhracat Danışmanlığı, Organizasyon Danışmanlığı, Eğitim Danışmanlığı ,İş Üretme ,Pazarlama Danışmanlığı Olup Türkiye’de Ve Yurtdışında Bilgi  Yönetim Danışmanlık Olarak Kadrosunda Bulunan  Uzman Danışmanlarımız İle, Farklı Sektörlerde Edindikleri Deneyimlerini ,Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu ,Üst Düzey Yöneticiler Ve Ceo İle Yeni Vizyon, Strateji Ve Planların Oluşturulması.

Stratejik Planlama Süreçleri İle En Verimli Şirket Organizasyon Yapısının Oluşturulması.

İşletmeye Maksimum Fayda Sağlayacak, İşletmeye Özgü Yeni Yönetim Anlayışı Ve Şirketin Yeniden Tasarlanması.

Verimli Ve Etkin İş Ortamının Oluşturulmasında İnsan Kaynakları Yönetimi'nin Kurulması Ve Yeniden Yapılandırılması.

Performans Sistemi Ve Etkili İnsan Yönetimi Modelinin Oluşturulması. Gerekli Süreç İyileştirmelerinin Yapılması. İnsan Kaynağı Değişikliklerinin Yapılması. Yetkinlik Havuzu Ve Her Pozisyondan Beklenen Yetkinlik Kriterlerinin Çıkarılması.

Şirketin Kar, Büyüme Ve Verimliliğini Arttıracak Süreç İyileştirmelerine Odaklanarak İhtiyaç Duyulan Departmanlara Gerekli Görülen Konularda Eğitim Ve/Veya Danışmanlık Verilmesi.

 Aile Şirketleri'nin Kurumsallaşma Sürecinde Aile Bireylerinin Birbirleri Ve Çalışanlar Arasındaki İletişimde Çerçevenin Belirlenmesi, Yetki Ve Sorumlulukların Net Olması Açısından Her Şirkete Özgün Aile Anayasası Hazırlama Danışmanlığı Hizmeti İle Aile İçi Meselelerin Gündemi Meşgul Etmemesi Ve Şirketin Organizasyon Yapısının Kurumsallaşmaya Odaklanması Ve Üretim Performansını Arttırılması Sağlanmaktadır.

Diğer Yandan Uluslararası İşlemler Çerçevesinde Türkiye’de Yabancı Yatırımcı Çekme Alanında Gerek Yabancı Yatırım Danışmanlığı, Emlak Danışmanlığı, Fabrika İmalat Kurulum Danışmanlığı ,Şirket Kuruluş Ve Açılış Danışmanlığı Ve Diğer Yabancı İşlemler Danışmanlığı Hizmetimizi Kaliteli Ve Tecrübeli Uzmanlarımız Eşliğinde Sunmaktayız.