TERCÜMANLIK ŞIRKETIMIZ

TERCÜMANLIK HIZMETLERI ŞIRKETI

 

MZ markası, Mehran Group'un çeviri hizmetleri alanında faaliyet gösteren şirketlerinden biridir.
  Mehran Group'un yönetım kurulu üyeleri  birçok yabancı dile hakim ve parlak özgeçmiş  ile 10 yıldır çeşitli alanlarda Türkiye genelinde ve diğer yabancı ülkelerde çeviri hizmeti verebilmekteler.
Verimli hizmet ve uluslararası ilişkiler sayesinde çeviri şirketi yönetimi, yazılı ve sözlü çeviri alanında Türkiye genelinde ve yabancı ülkelerde iletişim için organizasyon şemasında yüzlerce eğitimli ve deneyimli tercümandan oluşan bir grup oluşturabilmiştir.Bu şirketin uzmanlarının çeviri tecrübeleri  10 yılı aşkındır ve Türkiye içinde ve dışında kamu ve özel kuruluşlara çeviri hizmetleri alanında parlak bir geçmişi elde etmiştir.
şirketimizin yeminli noter onaylı  ve adlı  tercümanları eşliğinde ve buna ek  üst düzey dil uzmanları tarafından gerçekleştirilen tercüme alanında (tıbbi, hukuki, akademik, teknik, kamu vb.)  tercüme hizmetlerinde 27001 ve 9001'in kazanmasına neden olmuştur.

tercümanlık alanında  uluslararası ödüllere sahip olan  şirketimiz, Türkiye içinde ve dışında 1.200'den fazla kalıcı müşteri edinerek çeviri hizmetlerini farklı alanlarda vizyonu olarak  genişletmektedir.
MZ Tercümanlık Hizmetleri Turistik, akademik, ticari, medikal ve araştırma amaçlı olarak Türkiye genelinde ve özellikle komşu ülkelerde müşterimizin tercüme  ihtiyacı ve  talebine göre Aşağıdaki dillerde tercüme hizmeti  verilmektedir.

 

Azerice; Assamca; Arnavutça; Almanca; Urduca; Ermenice; Özbekçe; İspanyolca; Estonca; Slovakça; Slovence;
Afrikaanca; Ukraynaca; Endonezyaca; Farsça; İngilizce; Arapça; Rusça; Türkçe; İtalyanca; İrlandaca
İzlandaca; Belarusça; Bulgarca; Bengalce; Boşnakça; Portekizce; Peştuca; Punjabi; Tatarca; Tacikçe; Çekçe;
Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Danca, Rumence, Japonca, İsveççe, Sudanca, Somalice, Sırpça;
Fransızca; Farsça; Fince; Filipince; Kırgızca; Kazakça; Kürtçe (Sorani); Kürtçe (Kermanci); Korece;
Gürcüce, Lüksemburgca, Lehçe, Litvanca, Macarca, Marathice, Moğolca, Makedonca, Norveççe, Felemenkçe;
Hint, Yunan
Yenilik, değişim, konfor ve güven dünyasının altın anahtarı Mehran Grup